/ Crystals / 0132M4-33.333F12DTNJK
minImg
0132M4-33.333F12DTNJK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
제품 번호:
0132M4-33.333F12DTNJK
설명:
CRYSTAL 33.333MHZ 12PF SMD
재고 : 6000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 3000
사용자 가이드
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series 0132M4
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Operating Mode Fundamental
Frequency 33.333 MHz