Littelfuse Inc.
제품 번호:
01500274Z
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE HLDR CART 350V 10A IN LINE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.3345
$3.3345
5
$3.2186
$16.093
10
$3.1084
$31.084
50
$2.44207
$122.1035
100
$1.99804
$199.804
250
$1.942598
$485.6495
500
$1.665065
$832.5325
1000
$1.554067
$1554.067
5000
$1.38756
$6937.8
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | - |
| Orientation | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia x 0.591" ~ 0.787" L (5mm x 15mm ~ 20mm) |
| Series | 150 |
| For Use With/Related Products | 2AG, 5mm x 15mm, 5mm x 20mm |
| Voltage | 350V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Contact Material | Brass |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |