Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.116
$3.116
10
$2.7436
$27.436
100
$2.18253
$218.253
1000
$1.808363
$1808.363
2500
$1.683647
$4209.1175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Premo-Flex 15018 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 18 |
| Base Product Number | 015018 |