Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.201
$7.201
10
$6.30135
$63.0135
100
$5.101215
$510.1215
1000
$4.201033
$4201.033
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Premo-Flex 15018 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 24 |
| Base Product Number | 015018 |