Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.6075
$4.6075
10
$4.0508
$40.508
100
$3.222115
$322.2115
1000
$2.669718
$2669.718
2500
$2.485599
$6213.9975
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Premo-Flex 15018 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 17 |
| Base Product Number | 015018 |