Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.9425
$3.9425
10
$3.46845
$34.6845
100
$2.759275
$275.9275
1000
$2.28628
$2286.28
2500
$2.128608
$5321.52
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Premo-Flex 15020 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 16 |
| Base Product Number | 015020 |