Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.7085
$13.7085
10
$12.1543
$121.543
100
$9.661025
$966.1025
1000
$8.289776
$8289.776
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Premo-Flex LVDS 15021 |
| Length - Exposed Ends | 0.087" (2.20mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 33 |
| Base Product Number | 015021 |