Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.08
$6.08
10
$5.32095
$53.2095
100
$4.307775
$430.7775
1000
$3.547604
$3547.604
2500
$3.37022
$8425.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Premo-Flex 15039 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 10.0" (254.0mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 22 |
| Base Product Number | 015039 |