Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.6385
$3.6385
10
$3.19865
$31.9865
100
$2.54448
$254.448
1000
$2.108278
$2108.278
2500
$1.96288
$4907.2
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Premo-Flex 15166 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 8 |
| Base Product Number | 015166 |