Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.615
$1.615
10
$1.37465
$13.7465
100
$1.135915
$113.5915
1000
$0.8968
$896.8
2500
$0.837007
$2092.5175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Premo-Flex 15166 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 1.180" (29.97mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 15 |
| Base Product Number | 015166 |