Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.3345
$3.3345
10
$2.9317
$29.317
100
$2.332155
$233.2155
1000
$1.932338
$1932.338
2500
$1.799072
$4497.68
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Premo-Flex 15167 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 20 |
| Base Product Number | 015167 |