Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.9045
$3.9045
10
$3.43805
$34.3805
100
$2.73467
$273.467
1000
$2.265826
$2265.826
2500
$2.10957
$5273.925
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Premo-Flex 15266 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 12 |
| Base Product Number | 015266 |