Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.6695
$2.6695
10
$2.3503
$23.503
100
$1.869885
$186.9885
1000
$1.549355
$1549.355
2500
$1.442499
$3606.2475
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Premo-Flex 15267 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 36 |
| Base Product Number | 015267 |