Greenlee Communications
제품 번호:
0153-23-INS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SCREWDRIVER SLOTTED 3/16" 11.63"
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Series | - |
| Tool Type | Screwdriver |
| Length - Overall | 11.63" (295.4mm) |
| Tip Type | Slotted |
| Size | 3/16" |
| Mfr | Greenlee Communications |
| Features | Black Tip, Cabinet Tip, Ergonomic, Insulated to 1000V |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.21 lb (95.25 g) |
| Base Product Number | 0153-23 |
| Length - Blade | 8.00" (203.2mm) |