Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.3345
$3.3345
10
$2.9336
$29.336
100
$2.33358
$233.358
1000
$1.933554
$1933.554
2500
$1.800202
$4500.505
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Premo-Flex 15466 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 5.984" (152.00mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 14 |