Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.532
$0.532
10
$0.4503
$4.503
100
$0.35036
$35.036
1000
$0.27531
$275.31
2500
$0.250287
$625.7175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Yellow |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Series | InsulKrimp |
| Length - Overall | 1.040" (26.42mm) |
| Insulation Diameter | 0.275" (6.99mm) |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 019005 |