Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7695
$0.7695
10
$0.63935
$6.3935
100
$0.53314
$53.314
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Mating End Insulated |
| Length - Barrel | 0.440" (11.18mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Male, Pin (Plug) |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | Avikrimp |
| Length - Overall | 0.930" (23.62mm) |
| Insulation Diameter | 0.125" (3.18mm) |
| Diameter - Barrel | 0.156" (3.96mm) |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Copper |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 019036 |