Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.53865
$5.3865
100
$0.41895
$41.895
1000
$0.329146
$329.146
2500
$0.299222
$748.055
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.592" (15.04mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Stud/Tab Size | 3/8 Stud |
| Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Series | VersaKrimp |
| Length - Overall | 1.056" (26.82mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Copper |
| Features | Brazed Seam, Heavy Duty |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 019056 |