Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.36005
$3.6005
100
$0.2641
$26.41
1000
$0.210054
$210.054
2500
$0.192052
$480.13
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Insulated |
| Color | Red |
| Width - Outer Edges | 0.250" (6.35mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Stud/Tab Size | 4 Stud |
| Thickness | - |
| Series | Avikrimp |
| Length - Overall | 0.810" (20.57mm) |
| Insulation Diameter | 0.140" (3.56mm) |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Copper |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 019073 |