Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.266
$0.266
10
$0.2128
$2.128
100
$0.15276
$15.276
1000
$0.11952
$119.52
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.385" (9.78mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-18 AWG |
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Thickness | 0.023" (0.58mm) |
| Series | VibraKrimp |
| Length - Overall | 0.949" (24.10mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Material - Insulation | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 019085 |