Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.494
$0.494
10
$0.41895
$4.1895
100
$0.32585
$32.585
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Insulated |
| Color | Blue |
| Width - Outer Edges | 0.310" (7.87mm) |
| Terminal Type | Spring, Snap |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Length - Ring Center to Termination | 0.261" (6.63mm) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Stud/Tab Size | 8 Stud |
| Series | Avikrimp |
| Length - Overall | 0.886" (22.50mm) |
| Insulation Diameter | 0.170" (4.32mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | Molex |
| Tongue Inside Opening | 0.139" (3.53mm) |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Length - Termination | 0.415" (10.54mm) |
| Base Product Number | 019115 |