Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.444
$1.444
10
$1.2293
$12.293
100
$1.015455
$101.5455
1000
$0.801667
$801.667
2500
$0.74822
$1870.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Insulated with Heat Shrink |
| Color | Red |
| Width - Outer Edges | 0.600" (15.24mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 8 AWG |
| Stud/Tab Size | 5/16 Stud |
| Thickness | 0.045" (1.14mm) |
| Series | Perma-Seal |
| Length - Overall | 1.790" (45.47mm) |
| Insulation Diameter | 0.375" (9.53mm) |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | - |
| Material - Insulation | NiAc |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 019164 |