Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.22325
$2.2325
100
$0.1634
$16.34
1000
$0.12996
$129.96
2500
$0.118826
$297.065
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.482" (12.24mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Nickel |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Stud/Tab Size | 1/4 Stud |
| Thickness | 0.039" (0.99mm) |
| Series | Krimptite |
| Length - Overall | 0.922" (23.42mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Steel |
| Features | High Temperature |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 019203 |