Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.931
$0.931
10
$0.77425
$7.7425
100
$0.644955
$64.4955
1000
$0.515983
$515.983
2500
$0.467609
$1169.0225
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.438" (11.13mm) |
| Terminal Type | Flat Sided, Tubular (Battery Lugs) |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 8 AWG |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Thickness | 0.070" (1.78mm) |
| Series | - |
| Length - Overall | 1.187" (30.15mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Copper |
| Features | Heavy Duty |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 019221 |