Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.605
$5.605
10
$4.93525
$49.3525
100
$3.92597
$392.597
1000
$3.252942
$3252.942
2500
$3.0286
$7571.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.984" (24.99mm) |
| Terminal Type | Flat Sided, Tubular (Battery Lugs) |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 4/0 AWG |
| Stud/Tab Size | 3/8 Stud |
| Thickness | 0.135" (3.43mm) |
| Series | - |
| Length - Overall | 2.344" (59.54mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Copper |
| Features | Heavy Duty |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 019221 |