Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.569
$8.569
10
$7.45465
$74.5465
100
$6.150205
$615.0205
1000
$5.106497
$5106.497
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Black |
| Contact Type | Male Blade |
| Row Spacing | 0.236" (6.00mm) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT); Polyester, Glass Filled |
| Series | MX150L 19435 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.230" (5.84mm) |
| Features | Sealed |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 019435 |