Littelfuse Inc.
제품 번호:
0224.500HXP
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.5745
$2.5745
5
$2.4491
$12.2455
10
$2.3256
$23.256
50
$1.8772
$93.86
100
$1.591535
$159.1535
250
$1.550704
$387.676
500
$1.305832
$652.916
1000
$1.163018
$1163.018
5000
$1.020186
$5100.93
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 0.365 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.265 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 500 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A AC, 10kA DC |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 224 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Package / Case | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |