Littelfuse Inc.
제품 번호:
0229001.VXSP
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 1A 250VAC 125VDC 2AG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.2275
$4.2275
5
$4.0907
$20.4535
10
$3.94915
$39.4915
50
$3.10308
$155.154
100
$2.538875
$253.8875
250
$2.468328
$617.082
500
$2.115688
$1057.844
1000
$1.974651
$1974.651
5000
$1.763086
$8815.43
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 5.64 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.212 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CE, CSA, PSE, UL |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A AC, 10kA DC |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 229 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Package / Case | 2AG, 5mm x 15mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |