Prysmian Group
제품 번호:
02301.R5.01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
CABLE 2COND 18AWG BLACK 50'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$30.8465
$30.8465
5
$25.2358
$126.179
10
$19.62795
$196.2795
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0300" (0.762mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Conductor Insulation | - |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 41/34 |
| Mfr | Prysmian Group |
| Conductor Material | Copper, Bare; Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.210" (5.33mm) |
| Number of Conductors | 2 |