Littelfuse Inc.
제품 번호:
0233010.MXEP
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.9285
$1.9285
5
$1.8392
$9.196
10
$1.748
$17.48
50
$1.41037
$70.5185
100
$1.195765
$119.5765
250
$1.165118
$291.2795
500
$0.981141
$490.5705
1000
$0.873829
$873.829
5000
$0.766517
$3832.585
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 274.115 |
| Response Time | Medium Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0066 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CE, CSA, PSE, UL |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 10kA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 233 |
| Package / Case | 5mm x 20mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |