Littelfuse Inc.
제품 번호:
0275025.MXL
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE BRD MNT 25A 32VAC 32VDC AXL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.9065
$6.9065
5
$6.6709
$33.3545
10
$6.43245
$64.3245
50
$5.0027
$250.135
100
$4.168885
$416.8885
250
$4.049812
$1012.453
500
$3.454257
$1727.1285
1000
$3.27559
$3275.59
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 192 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0026 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | UL |
| Current Rating (Amps) | 25 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A AC, 300A DC |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.133" Dia x 0.310" L (3.38mm x 7.87mm) |
| Product Status | Active |
| Series | PICO® 275 |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 32 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |