Mill-Max Manufacturing Corp.
제품 번호:
0285-0-15-15-16-27-10-0
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PIN RCPT .022-.034 SOLDER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.3857
$3.857
25
$0.35226
$8.8065
50
$0.33155
$16.5775
100
$0.317775
$31.7775
250
$0.290168
$72.542
500
$0.276336
$138.168
1000
$0.227981
$227.981
2500
$0.207252
$518.13
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insertion Force | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Tail Type | No Tail |
| Socket Depth | 0.180" (4.57mm) |
| Pin Hole Diameter | 0.051" (1.30mm) |
| Tail Diameter | - |
| Accepts Pin Diameter | 0.022" ~ 0.034" (0.56mm ~ 0.86mm) |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Product Status | Active |
| Series | 0285 |
| Length - Overall | 0.180" (4.57mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.065" (1.65mm) |
| Flange Diameter | 0.080" (2.03mm) |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 0285-0 |
| Accepts Square Pin Size | 0.025" (0.64mm) |