Littelfuse Inc.
제품 번호:
0298080.ZXEH-UL
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE AUTO 80A 32VDC AUTO LINK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.8445
$8.8445
5
$8.531
$42.655
10
$8.21465
$82.1465
50
$6.31864
$315.932
100
$5.37092
$537.092
250
$5.05495
$1263.7375
500
$4.423086
$2211.543
1000
$4.26512
$4265.12
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 21500 |
| Response Time | - |
| Color | - |
| Approval Agency | UR |
| Current Rating (Amps) | 80 A |
| Fuse Type | Automotive |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 2kA |
| Mounting Type | Bolt Mount |
| Size / Dimension | 2.700" L x 0.750" W x 0.390" H (68.58mm x 19.05mm x 9.90mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 298 |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | Auto Link |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |