Littelfuse Inc.
제품 번호:
0314015.MXANP
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.273
$1.273
5
$1.235
$6.175
10
$1.15615
$11.5615
50
$0.95684
$47.842
100
$0.797335
$79.7335
250
$0.777404
$194.351
500
$0.657818
$328.909
1000
$0.578075
$578.075
5000
$0.518272
$2591.36
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 292 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.00505 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CE, CSA, K-MARK, UL |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 750A AC, 10kA DC |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 314 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |