Littelfuse Inc.
제품 번호:
03400312Z
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$45.0585
$45.0585
5
$42.9077
$214.5385
10
$39.69005
$396.9005
50
$34.32673
$1716.3365
100
$32.181345
$3218.1345
250
$30.035922
$7508.9805
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Solder Lug |
| Current Rating (Amps) | 20 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | 340 |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 250V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |