Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.9635
$6.9635
10
$6.09235
$60.9235
100
$4.93164
$493.164
1000
$4.061336
$4061.336
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | Black |
| Contact Type | Male Blade |
| Row Spacing | 0.236" (6.00mm) |
| Fastening Type | Twist Latch |
| Mounting Type | Panel Mount, Bulkhead |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Syndiotactic Polystyrene (SPS), Glass Filled |
| Series | MX150 34840 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Features | IP67K |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 034840 |