NTE Electronics, Inc
제품 번호:
04-CLP004-9
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT 50/BAG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.374
$10.374
10
$9.8515
$98.515
20
$9.3385
$186.77
50
$8.816
$440.8
100
$8.607
$860.7
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Side Entry |
| Series | - |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.008" (25.60mm) |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.667" (16.94mm) |
| Package | Bag |
| Width | 1.004" (25.50mm) |
| Adhesive | Acrylic Based |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.701" ~ 0.524" (17.81mm ~ 13.31mm) |
| Base Product Number | 04-CLP004 |