NTE Electronics, Inc
제품 번호:
04-SACL2500
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
1/4IN CABLE CLAMP BLACK
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | - |
| Screw Size | #6 |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.900" (22.86mm) |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.409" (10.39mm) |
| Height | - |
| Package | Bag |
| Width | 0.396" (10.06mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | 0.049" (1.25mm) |
| Opening Size | 0.205" (5.21mm) |
| Base Product Number | 04-SACL |