NTE Electronics, Inc
제품 번호:
04-SLPE10000-5
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPLIT LOOM 1 INCH BLACK 5FT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.1275
$6.1275
10
$5.8235
$58.235
20
$5.5195
$110.39
50
$5.206
$260.3
100
$5.0825
$508.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Diameter - Inside | 0.917" (23.29mm) |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene (PE) |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 1.073" (27.25mm) |
| Type Attributes | Convoluted, Corrugated |
| Series | - |
| Type | Wire Loom, Protective Hose |
| Length | 5.00' (1.52m) |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Environment Protection | - |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | - |
| Wall Thickness | 0.013" (0.33mm) |
| Package | Bag |
| Heat Protection | - |