NTE Electronics, Inc
제품 번호:
04-SLPE6250-5
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPLIT LOOM 5/8 INCH BLACK 5FT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.3295
$5.3295
10
$5.0635
$50.635
20
$4.7975
$95.95
50
$4.5315
$226.575
100
$4.427
$442.7
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Diameter - Inside | 0.663" (16.84mm) |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene (PE) |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.806" (20.47mm) |
| Type Attributes | Convoluted, Corrugated |
| Series | - |
| Type | Wire Loom, Protective Hose |
| Length | 5.00' (1.52m) |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Environment Protection | - |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | - |
| Wall Thickness | 0.013" (0.33mm) |
| Package | Bag |
| Heat Protection | - |