0430300001-12-W0-D
Molex
제품 번호:
0430300001-12-W0-D
제조업체:
Molex
설명:
12" PRE-CRIMP A2040W WHITE
재고 : 470
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 10
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 40.0µin (1.02µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43030
Length 12.0" (304.8mm)