0430300003-11-R4
Molex
제품 번호:
0430300003-11-R4
제조업체:
Molex
설명:
11" PRE-CRIMP A2015R RED
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color Red
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43030
Length 11.0" (279.4mm)