0430300039-11-R9
Molex
제품 번호:
0430300039-11-R9
제조업체:
Molex
설명:
11" PRE-CRIMP A1857/19 RD001 RED
사용자 가이드
Series Micro-Fit 3.0 43030
Number of Rows 1
Length 11.0" (279.4mm)
Color Red
Mfr Molex
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Contact End Socket to Cable (Round)
Package Bulk
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG