0430310001-12-Y0
Molex
제품 번호:
0430310001-12-Y0
제조업체:
Molex
설명:
12" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color Yellow
Contact Finish Thickness 40.0µin (1.02µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43031
Length 12.0" (304.8mm)