Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.8475
$3.8475
10
$3.38865
$33.8865
80
$2.695388
$215.63104
1536
$2.156262
$3312.018432
3072
$2.079256
$6387.474432
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 24 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.165" (4.20mm) |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | Mini-Fit BMI 44516 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.165" (4.20mm) |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 044516 |