KYOCERA AVX
제품 번호:
046809616210846+
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN FFC BOTTOM 16POS 0.5MM R/A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.798
$0.798
10
$0.67735
$6.7735
25
$0.64942
$16.2355
50
$0.63555
$31.7775
100
$0.607905
$60.7905
250
$0.552672
$138.168
500
$0.497401
$248.7005
1000
$0.44214
$442.14
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Actuator Color | - |
| Voltage Rating | 50V |
| Mating Cycles | - |
| Housing Material | Plastic |
| Current Rating (Amps) | 0.5A |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.037" (0.95mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| FFC, FCB Thickness | 0.30mm |
| Connector/Contact Type | Contacts, Bottom |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Features | Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable End Type | Notched |
| Number of Positions | 16 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Series | 6809, Kyocera |
| Locking Feature | Flip Lock |
| Housing Color | - |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Flat Flex Type | FFC, FPC |
| Actuator Material | - |