Littelfuse Inc.
제품 번호:
0481003.H
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE INDICATING 3A 125VAC/VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.5435
$3.5435
5
$3.4257
$17.1285
10
$3.30695
$33.0695
50
$2.59844
$129.922
100
$2.1261
$212.61
250
$2.06701
$516.7525
500
$1.771712
$885.856
1000
$1.653598
$1653.598
5000
$1.476433
$7382.165
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Telecom |
| Melting I²t | 11.2 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.067 Ohms |
| Approval Agency | CSA, UR |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Fuse Type | Indicating Fuse |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 300A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 481 |
| Voltage Rating - DC | 125 VDC |
| Package / Case | Alarm Indicator |
| Voltage Rating - AC | 125 VAC |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Features | Indicating |
| Class | - |
| Package | Bulk |