Littelfuse Inc.
제품 번호:
0481020.HXLP
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE INDICATING 20A 125VAC/VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.0775
$7.0775
5
$6.8267
$34.1335
10
$6.574
$65.74
50
$5.05685
$252.8425
100
$4.298275
$429.8275
250
$4.045404
$1011.351
500
$3.539738
$1769.869
1000
$3.413312
$3413.312
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Telecom |
| Melting I²t | 570 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.004 Ohms |
| Approval Agency | CSA, UR |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Fuse Type | Indicating Fuse |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 300A AC, 200A DC |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 481 |
| Voltage Rating - DC | 125 VDC |
| Package / Case | Alarm Indicator |
| Voltage Rating - AC | 125 VAC |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Features | Indicating |
| Class | - |
| Package | Bulk |