Littelfuse Inc.
제품 번호:
04820006ZXB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE HOLDER BLADE 125V 15A PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.4235
$13.4235
5
$12.3918
$61.959
10
$11.35915
$113.5915
50
$9.81046
$490.523
100
$8.26139
$826.139
250
$7.745046
$1936.2615
500
$6.97053
$3485.265
1000
$6.712368
$6712.368
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Blade |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | Vertical |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.665" L x 0.315" W x 0.772" H (16.9mm x 8mm x 19.6mm) |
| Series | 482 |
| For Use With/Related Products | 481 Alarm Fuse |
| Voltage | 125V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Number of Circuits | 6 |
| Package | Bulk |