0500798000-10-V6
Molex
제품 번호:
0500798000-10-V6
제조업체:
Molex
설명:
10" PRE-CRIMP 1853 VIOLET
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color Violet
Contact Finish Thickness 35.4µin (0.90µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Series PicoBlade
Length 10.0" (254.0mm)